Maatschappelijk werker Egidius / Providentia
Mevr. Lalmant Sofie
e-mail sofie.lalmant@fracarita.org  
Tel. + 32 (0)53/76 21 45
Fax. + 32 (0)53/76 21 99

Maatschappelijk werker Esperanza 2 / Theresia
Mevr. Renneboog Cindy
e-mail cindy.renneboog@fracarita.org  
Tel. + 32 (0)53/76 21 47
Fax. + 32 (0)53/76 21 99

Maatschappelijk werker Egidius
Dhr. Van Herreweghe Dirk
e-mail dirk.van.herreweghe@fracarita.org  
Tel. + 32 (0)53/76 21 44
Fax. + 32 (0)53/76 21 99

Maatschappelijk werker Esperanza 0 / Esperanza 1
Dhr. Claus Stijn
e-mail 
stijn.claus@fracarita.org  
Tel. + 32 (0)53/76 21 43
Fax. + 32 (0)53/76 21 99

Maatschappelijk werker Emmaus
Mevr. Van Langenhoven Leen
e-mail leen.van.langenhoven@fracarita.org  
Tel. + 32 (0)53/76 21 62
Fax. + 32 (0)53/76 21 99

Maatschappelijk werker Esperanza 0
Mevr. Grygowski Jessy
e-mail jessy.grygowski@fracarita.org  

Tel. + 32 (0)53/76 21 88
Fax. + 32 (0)53/76 21 99

Maatschappelijk werker Theresia

Mevr. Schoof Gwendoline
e-mail gwendoline.schoof@fracarita.org  
Tel. + 32 (0)53/76 21 09
Fax. + 32 (0)53/76 21 99