Psychiatrisch Centrum

Algemeen

Psychiatrisch Centrum Zoete Nood Gods
Reymeersstraat 13 a
9340 Lede
Tel. + 32 (0) 53 76 21 11
Fax. + 32 (0) 53 76 21 99
E-mail.: pclede@fracarita.org

Opnamedienst Psychiatrisch Centrum

Mevr. Ellen Peirlinck
Mevr. Jessy Grygowski (vervanger van mevr. Peirlinck)
Tel. +32 (0) 53 76 21 75
Fax. + 32 (0) 53 76 21 94
E-mail: zng.opnamedienst@fracarita.org

Bij afwezigheid wordt mevr. Peirlinck vervangen door mevr. Jessy Grygowksi of door ÚÚn van de medewerkers van de sociale dienst.
Buiten de kantooruren wordt u automatisch doorgeschakeld naar de acute opnamedienst Esperanza 0.

Onthaal

Het onthaal is tijdens weekdagen geopend van 7h30 tot 20h30 en tijdens het weekend en feestdagen van 9h00 tot 20h30. Buiten deze uren kan u eveneens terecht op het algemeen telefoonnummer, in dit geval wordt u te woord gestaan door een verpleegkundige.

Directiesecretariaat

Mevr. Aleide Sterck
Tel. +32 (0) 53 76 21 27
Fax. +32 (0) 53 76 21 91
E-mail:
aleide.sterck@fracarita.org


 
Beschut Wonen

Algemeen 

Beschut Wonen Reymeers vzw
Kasteeldreef 29
9340 Lede
Tel: +32 (0)53 80 87 46
Fax: +32 (0)53 78 18 54
E-mail: beschut_wonen_lede@reymeers.be  

Co÷rdinator

Mevr. Veerle Vanderstraeten
Tel: +32 (0)53 80 87 46
Fax: +32 (0)53 78 18 54
E-mail: veerle.vanderstraeten@reymeers.be


Activiteitencentrum Sava (Reymeers vzw)

Algemeen 

Activiteitencentrum Sava
Dwarsstraat 1A
9340 Lede
Tel: +32 (0)53 80 71 37
Fax: +32 (0)53 78 18 54
E-mail: activiteitencentrum@reymeers.be

Co÷rdinator

Mevr. Veerle Vanderstraeten
Tel: +32 (0)472 41 04 11
Fax: +32 (0)53 78 18 54
E-mail: veerle.vanderstraeten@reymeers.be


Ontmoetingscentrum 't Evenwicht

Algemeen 

Ontmoetingscentrum 't Evenwicht
Rammelstraat 8
9340 Lede
Tel: +32 (0)53 41 47 18
Fax: +32 (0)53 78 18 54
E-mail: ontmoetingscentrum@reymeers.be

Co÷rdinator

Mevr. Veerle Vanderstraeten
Tel: +32 (0)472 41 04 11
Fax: +32 (0)53 78 18 54
E-mail: veerle.vanderstraeten@reymeers.be


Psychiatrische thuiszorg

Psychiatrische thuiszorg Lotus
Kasteeldreef 29
9340 Lede
Telefoon:  0485 69 32 87
E-mail: lotuspzt@skynet.be

Psychiatrische thuiszorg De Monding
Brusselsestraat 97
9200 Dendermonde
Telefoon: 0486 96 86 15
E-mail: info@pztdemonding.be


CGG zuid Oost-Vlaanderen

CGG Zuid-Oost-Vlaanderen
Keizersplein 4
9300 Aalst
Tel: +32 (0)53 80 41 31
Fax: +32 (0)53 80 91 86
E-mail: cgg.lede@zov.be
http://www.zov.be

Web ROI